سئو و دیجیتال مارکتینگ

۳ استراتژی برای تولید مزرعه دارویی B2B از لینکدین

فوریه 8, 2020

اصول اولیه
قبل از اقدام در حوزه شبکه ، باید اطمینان حاصل کنید که اصول اولیه را در پروفایل لینکدین خود دارید. این باید کامل و خاص باشد ، با “ارتفاع آسانسور” شما در نمای ساده. اگر کارهای ارتباطی زیادی انجام می دهید ، باید مخاطبین خود را بشناسند که دقیقاً چه کسی هستید و در چشمانتان چه کاری انجام می دهید.

توضیحات شما باید مختصر باشد ، تمرکزهای ویژه منحصر به فرد را برجسته کنید ، و در قسمت بالای نمایه خود نزدیک باشید تا در دید ساده افراد قرار بگیرند که هنگام بررسی آن را ببینند.

به یاد داشته باشید که برند شخصی شما به همان اندازه شرکتی که نماینده آن است اهمیت دارد.

این ممکن است بدون گفتن باشد ، اما شما همیشه باید یک هدف اصلی حرفه ای به عنوان بخشی از مشخصات لینکدین خود داشته باشید ، و حتی می توانید با یک فیلم مقدماتی یا آموزنده که آن را نه تنها مهارت های شما بلکه اهداف و رسالت حرفه ای خود بر می دارد ، آن را یک قدم فراتر بگذارید. شما حتی ممکن است بخواهید فیلم های ویدئویی را که از شما صحبت می کند در یک رویداد حرفه ای صحبت کنید. هر چیزی که نشان دهنده تخصص شما باشد باید در نمایه شما کاملاً مشاهده شود.

مرحله بعدی ایجاد یک صفحه لینکدین به جای اینکه مردم به وب سایت شما مراجعه کنند زیرا یک قدم اضافی ممکن است از فروش منجر شود. این امر به ویژه در صورتی که روی فعالیتهای آگاهی از برند کار می کنید بسیار مهم است.

۱ ٫ از گروههای لینکدین به صورت استراتژیک استفاده کنید

یکی از دلایلی که لینکدین بسیار خوب کار می کند این است که به شما امکان می دهد تا به راحتی با سایر متخصصان در زمینه خود همکاری کنید.

گروه های لینکدین به شکلی مشابه گروه های فیس بوک کار می کنند اما با تمرکز بیشتر روی شبکه های سطح حرفه ای ، می توانند حتی برای تولید سرب موثر باشند و برخی از آنها بسیار زیاد هستند – برای مثال ، بیش از ۱۱۵۰۰۰ نفر در بازاریابی دارویی وجود دارند. گروه ، و این تنها یکی از هزاران نفر روی سیستم عامل است.

در حقیقت ، حتی ممکن است بخواهید برای جلب احساس شخصی تر یا در صورت تبلیغ محصولات ویژه ، به عضویت در گروه کوچکتری در نظر بگیرید. نکته مهم دیگر این که توجه داشته باشید این است که گروه بزرگی به معنای فعال بودن نیستند – حتماً چیزی را انتخاب کنید که اتفاقات زیادی در آن رخ دهد.

آداب و رسوم گروهی

شبکه سازی در گروه های لینکدین (درست مانند هر انجمن یا گروه رسانه های اجتماعی) به سطح خاصی از حساسیت و وجدان نیاز دارد. این مهم است که شما فقط به منظور ارتقاء محصول ، به عنوان مثال در یک گروه خاص عضو نشوید. وقتی وارد یک گروه می شوید ، حتماً با یک پیشنهاد ارزشمند و برخی از تاکتیک های تعامل مفید که به شما امکان می دهد روابط را تا حدودی از نظر ارگانیکی رشد دهید ، بروید – بعضی اوقات این واقعاً مخاطبین هستند که پتانسیل ماندگاری یک عمر را دارند.

همچنین می خواهید قبل از ورود به گروه ، درک روشنی از هدف گروه داشته باشید. به عنوان مثال ، برخی بیشتر به کلوپ های حرفه ای شبیه هستند و برخی دیگر بیشتر برای ایجاد دانش و شبکه های غیررسمی هستند. هرچه در راه اطلاعات ، دانش یا خدمات با ارزش بتوانید پیشنهاد بیشتری داشته باشید ، شانس بیشتری برای دیدن شما به عنوان یک متخصص واقعی دارد.

همچنین مهم است که از وسوسه استفاده از ابزارهای برنامه ریزی برای ارسال مقالات و سایر رسانه ها در گروه ها به روشی خودکار خودداری کنید. مراقب نظرات و پست های خود باشید زیرا در صورت اخراج شما مجازات می شوند – هرگز تبلیغ نکنید و همیشه اطمینان حاصل کنید که هدف ، قوانین و دستورالعمل های گروه را درک کرده اید.

برنامه ریزی

نه تنها این که آداب و معاشرت مناسبی برای افزودن چیزی ارزشمند باشد ، مهم است که توجه داشته باشید که خود تبلیغ بیش از حد می تواند شما را از گروه ها بیرون بکشد – حتماً قبل از ورود به سیاست های گروه را بخوانید و دلیلی برای حضور در آنجا ایجاد کنید. که فراتر از فروش است

۲ ٫ از ابزارها و ویژگی های لینکدین استفاده کنید

لینکدین دارای بسیاری از ویژگی های داخلی و همچنین ابزارهای سازگار است که می توانید از آنها برای مدیریت مخاطبین ، پیگیری نتایج و جمع آوری داده ها استفاده کنید ، فقط برای ذکر چند مورد. در اینجا چند نمونه هستند:

جستجوی پیشرفته افراد

جستجوی پیشرفته افراد به شما امکان می دهد در یک صنعت خاص جستجو کنید تا افرادی با مشخصات ، مهارت ها و توصیف های دقیق و همچنین در مکان های کلیدی را پیدا کنید.

پلاگین های لینک شده

پلاگین ها را می توان به طور خاص در وب سایت شما گنجانید تا عملکرد کلی را بهبود بخشیده و شبکه هایی بسازید که ترافیک به وب سایت شما بیشتر هدایت شود.

شما می توانید از افزونه هایی مانند اشتراک ، دنبال کردن شرکت و نمایه عضو استفاده کنید تا با پسر بازدید کننده AWR Cloud به اشتراک بگذارید تا به آنها اجازه دهید از دیدگاه حرفه ای (به جای بازاریابی) یا برای ترافیک مشتری که به وب سایت شما می آید درک کنند. اول می خواهد به صورت حرفه ای وصل شود.

لینکدین Pulse

اساسی ترین و مفیدترین کاری که می توانید به عنوان یک متخصص داروسازی انجام دهید این است که به جریان دارویی پالس لینکدین خود پیوند خورده و مقالات ارزشمند و آموزنده ای را برای مخاطبان خود به همراه داشته باشید و همچنین در بالای موضوعات پر طرفدار ادامه دهید.

داروسازی

SlideShare

نمایش اسلاید به شما امکان می دهد تا به راحتی ارائه های سطح حرفه ای را برای مخاطبان خود ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. این فوق العاده استاز ویژگی های منحصر به فرد است که به طور معمول آسان است حتی اگر شما خیلی زرنگ و دانا نیستید. در اصل مانند ارائه پاورپوینت کار می کند و می توانید ارائه های موجود را نیز از آنجا وارد کنید. بنابراین ، ارسال گزارشی از آخرین کنفرانس یا رویداد خود روشی بسیار ساده برای هدف گیری مجدد مطالب و جلب توجه مهم است.

یکی از بهترین موارد در مورد به اشتراک گذاشتن نمایش اسلایدها در لینکدین این است که اسلایدها نیز بصورت خودکار در سئو وارد می شوند زیرا دارای نسخه های مرتبط با آنها هستند. بنابراین ، ارزش آن را دارد که اسلایدها را قبل از آپلود کردن ، مرتب سازی کنید و اطمینان حاصل کنید که در صورت امکان در موضوعات مرتبط و گرایش متمرکز شده اند. این یک روش ساده برای دریافت ترافیک خارجی به نمایه شرکت لینکدین شماست.

نکته عالی دیگر در مورد نمایش اسلایدر این است که می توانید به راحتی ارائه ها را در وب سایت های موجود جاسازی کنید. با این حال ، یکی از معدود اشکالاتی که وجود دارد این است که این برای انواع ساده و ساده ارائه است و از ویژگی هایی مانند انیمیشن پشتیبانی نمی شود.

جستجوی پیشرفته / جستجوهای ذخیره شده

لینکدین انجام فعالیتهای ارتباطی با علاقه خاص یا حتی دسته بندی صنایع را بسیار آسان می کند.

استفاده از جستجوهای پیشرفته و ذخیره شده به شما امکان می دهد هشدارهایی را در صندوق ورودی خود دریافت کنید و بر اساس پارامترهای خاص جستجو ، که ممکن است شامل مواردی از مکان به صنعت ، مدرسه ، زبان و علایق باشد. و بهترین کار این است که می توانید این کار را حتی بدون نسخه های پریمیوم یا حرفه ای انجام دهید.

لینک دهنده فروش ناوبری

اگر در لینکدین اقدام به انجام هر کاری B2B می کنید ، نباید از Navigator Sales غافل شوید. این یک ویژگی ساده است که به شما کمک می کند تا به راحتی مسیرهای جستجو را پیدا کنید ، مخاطبین خود را ردیابی کنید و احساس بهتری از نیاز مشتری برای انجام اصالت واقعی تر پیدا کنید. حتی به روزرسانی های زمان واقعی را ارائه می دهد و به شما می گوید چه کسی نمایه شما را دیده است. همچنین می توانید آن را با Lead Builder ارتباط برقرار کنید تا بعداً چشم اندازهای خود را دنبال کنید.

همچنین یک ناوبر فروش برای Gmail وجود دارد که سازگار با کروم است و مقادیر زیادی از داده ها را در مدت زمانی کوتاه جمع آوری می کند ، به شما امکان می دهد اطلاعات دقیق درباره راه های لینکدین را در رابط Gmail خود نگه دارید.

۳ ٫ محتوای ارزشمند ایجاد کنید

لینکدین این امر را برای شما بسیار آسان می کند تا خود را از طریق ابزارهای تولید محتوای ساده که هنگام انتشار منتشر می شوند ، به طور خودکار در فید شما قابل مشاهده باشد. شما به راحتی می توانید متون ، پیوندها و مستقیم تر از فید خود را به اشتراک بگذارید و همه آنها را به پروفایل شرکت و وب سایت خود نیز وصل کنید.

مقاله ها باید به روشی آموزنده و غیر تبلیغی نوشته شوند ، و می توانید به راحتی مقالاتی را که در وبلاگ خود یا سایر سایت های وبلاگ شخصی مانند Medium ارسال کرده اید مجدداً به اشتراک بگذارید. همچنین ممکن است خلاصه ها یا معرفی هایی را ارائه دهید که باعث می شود مشتری به مقاله های دیگری که در نشریات معتبر بهداشت منتشر کرده اید ، منتقل شود.

برای اطمینان از یافتن آنها از طریق جستجوگرها ، از بستر نشر لینکدین برای انتشار پست هایی که به مخاطبین اصلی و موضوعات گرایش اشاره دارد استفاده کنید. همچنین می توانید مخاطبین اصلی را در پست های خود به عنوان وسیله ای برای تعامل برچسب گذاری کنید ، که باعث می شود آنها نظرات خود را بیان کنند و (امیدوارم) مقالات خود را دوباره به اشتراک بگذارید.

بهترین تمرینات برای محتوای داروسازی

در اینجا که مطالب را در لینکدین منتشر می کنید چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

برای یک چیز ، مهم است که مجدداً در انتشار مطالب تبلیغاتی مانند انتشارات مطبوعات تجدیدنظر کنید و در عوض به مطالبی بروید که واقعاً ارزش زندگی آنها را بیفزایند. نوشتن مقاله هایی را الهام بخش ، قابل اعتماد و نشان دادن عناصر انسانی یا درمانی خدمات یا محصول خود در نظر بگیرید.

و مطمئناً با تمام مطالب یا اطلاعاتی که ارائه می دهید ، از مقررات ABPI پیروی کنید.

افکار نهایی

برای ایجاد یک شبکه محکم و ایجاد روابط پایدار نیازی به انجام کاری فانتزی ندارید – لینکدین همه چیز را برای شما مناسب می داند ، و ابزارهای به راحتی در دسترس برای خرید وجود دارد که با لینکدین سازگار هستند و می توانند داده های مخاطب را سنتز و همگام سازی کنند. در چشم چشم.

مهم نیست که چه مسیری را انتخاب می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که هنگام نشان دادن اقتدار و ایجاد ارتباطات معنی دار ، در مورد اطلاعاتی که ارائه می دهید وجدان داشته باشید.

درک دقیقی از ویژگیهای اصلی رسانه های اجتماعی از جمله بازاریابی محتوا و سیستم عامل هایی که می توانید محتوای خود را تبلیغ کنید ، ایجاد کنید. امروز بروشور را بارگیری کنید!

بازاریابی محتوا