سئو و دیجیتال مارکتینگ

۵ رهبران فکر شما باید در توییتر دنبال کنید

فوریه 8, 2020

دانش قدرت است – خصوصاً وقتی صحبت از دنیای سریع و رو به رشد بازاریابی دیجیتال است.

دیجیتال

یکی از بهترین راه ها برای پیگیری روندهای بازاریابی دیجیتال و فن آوری های نوظهور ، از طریق رسانه های اجتماعی و به ویژه توییتر است. در حقیقت ، ۸۸٪ از رهبران فکر جهان در توییتر قرار دارند.

اما ، برای اینکه به این موضوع مرتبط باشید و از این مهمترین مزیت رقابتی بهره مند شوید ، نمی توانید فقط به هر فرد مسنی توجه کنید که ادعا می کند صنعت را می شناسد. نه ، برای موفقیت ، باید کرم محصول را دنبال کنید.

مطمئن نیستید به چه کسی اعتماد کنید؟ این رهبران فکری را در توییتر دنبال کنید و تخصص خود را در زمینه بازاریابی دیجیتال در هر زمان بهبود خواهید بخشید …

رند فیشکین ، موز
یک داستان بگویید. درست کنید آن را قانع کننده. و آن را مرتبط کنید.

به عنوان بنیانگذار MOZ ، جادوگر دیجیتال و بازاریاب دیرینه ، رند فیککین وقتی متخصص SEO و بازاریابی محتوا است ، به خصوص هنگامی که شرکت های فناوری و مشاغل نوپا در حال ظهور هستند ، متخصص است. رند بیش از ۴۰ توییت آموزشی در هفته ارسال می کند و دارای ۶۶٪ خواندن خواندن است.

بازاریابی محتوا

نه تنها این بلکه با بیش از ۳۷۰ هزار دنبال کننده درگیر ، منصفانه است که بگوییم او یک چیز یا دو مورد در مورد صنعت می داند.

حوزه قدرت دیجیتالی: رند فیشکین استاد ساختن مفاهیم برای کمپین های بازاریابی محتوا به روشی واضح ، منسجم و خلاق است. اگر یک کمپین بازاریابی محتوا دارید که باید از زمین خارج شوید ، فید توییتر رند مملو از نکات ، دیدگاه ها و توصیه های عملی برای کمک به شما در تلاش های شما است. از این گذشته ، اگر ۷۸٪ از مصرف کنندگان در صورت ایجاد محتوای سفارشی تر ، به شما اعتماد خواهند کرد ، نمی توانید از Fishkin پیروی کنید.

randfish را دنبال کنید

مت هاینز ، بازاریابی هاینز
گوشت واقعی سیستم در ابزارهای مدیریت چشم انداز قرار می گیرد.

به عنوان بنیانگذار Heinz Marketingu ، مت در هنگام رهبری در دنیای دیجیتال دارای دانش زیادی است و طیف گسترده ای از علاقه های وی در این زمینه به بازاریاب های B2B و B2C که به دنبال گسترش دانش دانش خود هستند ، علاقه فراوانی دارد.

اگر به دنبال این هستید که به روز در موضوعات بازاریابی محتوا ، استراتژی بازاریابی و تولید تقاضا ، به ویژه ، متی مرد خود باشید.

حوزه قدرت دیجیتال: اغلب مورد توجه بازاریاب های دیجیتال ، تولید تقاضا محور برنامه های تبلیغاتی هدفمند برای ایجاد آگاهی و علاقه بیشتر به محصولات یا خدمات یک شرکت است. این حوزه از تخصص در منظر دیجیتالی امروزی ضروری است و اگر به دنبال رشد و ایجاد آگاهی هستید ، این فیدبندی است که باید دنبال کنید.

HeinzMarketing را دنبال کنید

آن هاندلی ، نویسنده پرفروش و حرفه ای دیجیتال
همانطور که جاناتون کالمن ، استراتژیست محتوا ، که برای فیس بوک کار می کند ، به من گفت: “با همدلی شروع کنید. ادامه با ابزار. بهبود با تجزیه و تحلیل. با عشق بهینه سازی کنید.

ی معتبر omni-channel ، کلمات کلمات و نویسنده پرفروش “همه می نویسد: راهنمای شما برای ایجاد محتوای خوب و مضحک خوب” ، Ann Handley یک اوراکل از دانش دیجیتال است. تقریباً هر روز ، آنه از ۲۰ هزار هزار دنبال کننده توییتر خود با راهنمایی های عملی در مورد ایجاد کمپین های بازاریابی دیجیتال موفق و همچنین نکاتی درباره چگونگی تبدیل شدن به یک نویسنده شگفت انگیز ، آرزو می کند. آن را می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند و اگر به زودی می خواهید کمپین بازاریابی محتوا را راه اندازی کنید ، باید فید او را دنبال کنید.

حوزه قدرت دیجیتال: رهبران بازاریابی محتوا ۷٫۸ برابر بیشتر سایت غیر از رهبران ، میزان ترافیک سایت را تجربه می کنند. به جرات می توان گفت مهارت های بازاریابی محتوا در دنیای تجارت امروز بسیار مهم است – و اگر می خواهید مهارت های خود را افزایش داده و چشم انداز شغلی خود را تقویت کنید ، زن شما آن است.

MarketingProfs را دنبال کنید

Tabitha Naylor ، کارشناس فروش ، اجتماعی و بازاریابی
بازاریابی مدرن توسط مجموعه های خاصی از فعالیت ها تعریف می شود ، که در یکی از دو دسته قرار می گیرند: بازاریابی ورودی یا بازاریابی برون مرزی.

Tabitha Naylor یک متخصص فروش و بازاریابی آزاد با سابقه بی عیب و نقص ، یک چیز یا دو مورد را درباره هنر دیجیتال می داند.

Tabitha با همکاری با برخی از بزرگترین نام ها در تجارت الکترونیک آمریکا ، به علاوه انواع مشاغل راه اندازی متوسط ​​، Tabitha در زمینه طراحی ، تجربه کاربر و رسانه های اجتماعی تخصص دارد. خوراک او به اندازه نمونه کارهاش التقاطی است و اگر می خواهید در مورد UX ، طراحی ، بازاریابی ورودی و ساخت کمپین های رسانه ای اجتماعی جامد اطلاعات بیشتری کسب کنید ، پیوستن به ۵۸ هزار دنبال کننده توییتر خود یک ضروری است.

مساحت قدرت دیجیتال:
۷۱ of از مصرف کنندگان که تجربه خوبی در سرویس رسانه های اجتماعی با یک برند داشته اند ، احتمالاً آن را به دیگران توصیه می کنند. این بسیار بزرگ است رسانه های اجتماعی بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است ، و با تخصص Tabitha ، شما توانایی ارائه یک تجربه برتر رسانه های اجتماعی ، به اشتراک گذاری محتوای جذاب و به روز کردن آگاهی از برند خود را پیدا خواهید کرد.

tabithanaylor را دنبال کنید

Duane Forrester ، Bing Webmaster Tools
در مقیاس گسترده ، من می بینم که سئو به یک تاکتیک بازاریابی عادی تبدیل می شود ، به همان روشی که تلویزیون ، رادیو و چاپ به طور سنتی به عنوان تاکتیک های بازاریابی در نظر گرفته می شوند.

حوزه قدرت دیجیتال: توانایی تبدیل چشم اندازهای احتمالی به تبدیل ، خط اصلی بازاریاب دیجیتال است. آیا می دانید ، وجود بررسیهای بد ۶۷ درصد تبدیل ها را بهبود می بخشد؟ این بسیار شگفت آور نیست ، و مطمئناً ارزش دانستن آن نیست. اگر می خواهید بینش های مشابهی را پیدا کنید که به شما در دستیابی به مزیت رقابتی کمک می کند ، این دنبال کردن این فید توییتر یک ضرورت است.

DuaneForrester را دنبال کنید

از این رهبران فکر کننده صنعت در توییتر پیروی کنید و به شما تضمین می کنید که در حالیکه جلسات تعلل رسانه های اجتماعی را با ارزش تر انجام می دهید ، یک قدم جلوتر از بازی باشید.

اگر در بازاریابی دیجیتال کار می کنید نگه داشتن انگشت خود روی پالس ضروری است – و این افراد شما را در مسیر درست راهنمایی می کنند.

مهارت های رهبری و مهارت دیجیتال خود را با یک کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال به نمایش بگذارید. امروز یک بروشور را بارگیری کنید و خود را به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال مستقر کنید.

درک دقیقی از تخصصهای مهم رسانه های اجتماعی از جمله بازاریابی محتوا (ایجاد و توزیع) و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که می توانید از طریق آن تبلیغ کنید ، ایجاد کنید.

بیشتر بدانید

بروشور دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی
علاقه مند به * -آموزشی برای خود مشارکت آموزش مشارکت آموزشی
نام کوچک*
نام خانوادگی*
وضعیت چشم انداز – هیچ یک از رهبر جدید- تماس گرفته نشدهB 10٪ صلاحیت نشده ۳۰٪ InD واجد شرایط ۵۰٪ ثبت نام تأیید شده یا پرداخت نشده ۷۰٪ ثبت نام تأیید شده ۸۰٪ برنامه StageF 90٪ صورتحساب G 95٪ سپرده پرداخت شده ۱۰۰٪ PaidI 0٪ سرب واجد شرایط OutJ PostponedK LostL DuplicateM به یک PartnerN جعلی اطلاعات تماس با ما تماس تلفنی O تلفن بدون کار کردن مراجعه نشده به مجوز SalesP ارجاع شده به MarketingP ارجاع شده به شغل بازاریابی مراجعه به مشاغل

پست الکترونیک*
نام شخص
تلفن*
کشور * -None-متحده KingdomUnited StatesIrelandAustraliaAfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی سرزمینهای گابونگمبیا گرجستان آلمان Gana GibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaiti جزایر هارد و جزایر مک دونالد هولی S EE (شهر واتیکان) HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، RepublicKorea، RepublicKosovoKuwaitKyrgyzstanLao دموکراتیک خلق، حزب دموکرات RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia مردم، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova، RepublicMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern IrelandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و نوویس سن لوسیا سنت پیر و میکلون Saint Vincent & GrenadinesSamoaSan MarinoSao تومه و PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و جنوب ساندویچ IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کیکو IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUnited سنتجزایر کوچک دور افتاده اروگوئه ازبکستان VanuatuVenezuelaViet NamVirgin، جزایر بریتانیاVirgin ، ایالات متحده آمریکا والیس و Futuna صحرای غربیYemenZimbabweZambia
چه زمانی می خواهید تحصیل کنید؟ -هیچ- به محض وجود مکان در ۱-۳ ماه در ۳-۶ ماه فقط در حال حاضر تحقیق می کنید
مشترک شدن در خبرنامه
آخرین کلیک کانال
آخرین کلیک متوسط
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه بارگیری آخرین کلیک کنید
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک کنید
مدت زمان آخرین کلیک
صفحات بازدید شده
تعداد بازدیدهای وب سایت
مدت زمان در وب سایت
منطقه زمانی
دوره
دوره علاقه – هیچ یک از PDDM-WebPG-WebMA-WebPDMM-WebPDSM-WebPDSMM-WebPDSP-WebPDDS-Web ماژول های اختصاصی شرکت دانشجویی فرصت فرصت مشارکت شریک فرصت اصلاح شده از چشم انداز فعلی / StudentRefer به IBATRefer برای بررسی تجارت الکترونیک

دانشجو

آدرس اینترنتی فرم

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید

۵ کیفیت عالی از بازاریاب دیجیتال غیرقابل تردید

چگونه از یادگیری آنلاین بهترین استفاده را ببریم

دن هیوز